Tilsette

Administrasjon

Skulesekretær Hege Engedal

51 79 80 00 hengedal@tryggheim.no

Studieleiar I Anne Lise H. Flatebø

51 79 80 65 932 55 076 aflatebo@tryggheim.no

Studieleiar II Kjetil Fylling

51 79 80 50 91585737 kfylling@tryggheim.no

Administrasjonsleiar Kjetil Halvorsen

51 79 80 60 474 53 729 khalvorsen@tryggheim.no

Undervisningsleiar og assisterande rektor Geir Magne Karlsen

51 79 80 40 404 14 292 gkarlsen@tryggheim.no

Avdelingsleder spes.ped. Åse Bente Høivik Nielsen

994 90 858 anielsen@tryggheim.no

Økonomileiar Eivind Svensen

51 79 80 24 905 88 461 regnskap@tryggheim.no

Rådgjevarar

Rådgjevar og lærar Kjartan Håland

51 79 80 15 477 90 519 khaland@tryggheim.no

Rådgjevar, sosiallærar og lærar Anne Kristine Tengesdal

51 79 80 31 952 19 730 atengesdal@tryggheim.no

Fellesfag

Lærar Vegard Ask

926 49 080 vask@tryggheim.no

Lærar Bjørghild Serina Baksaas

992 75 532 bbjuland@tryggheim.no

Lærar Kristian Birkeland

958 14 396 kbirkeland@tryggheim.no

Lærar Erik Espedal Boge

951 51 673 eboge@tryggheim.no

Lærar Asle Bruno

913 14 888 abruno@tryggheim.no

Lærar Berit Bryne

482 02 921 bbryne@tryggheim.no

Lærar Bjørn Anders Bøe

992 56 858 baboe@tryggheim.no

Lærar Liv Jess Langaas Bønes

lbones@tryggheim.no

Lærar Elisabeth Steinsland Columbus

403 27 174 ecolumbus@tryggheim.no

Lærar Svein Bertil Dybesland

416 11 071 sdybesland@tryggheim.no

Lærar Olaf Engestøl

oengestol@tryggheim.no

Lærar Veronica Engestøl

vengestol@tryggheim.no

Studieleiar I Anne Lise H. Flatebø

51 79 80 65 932 55 076 aflatebo@tryggheim.no

Lærar og bibliotekar Anne Fløysvik

917 86 480 afloysvik@tryggheim.no

Lærar og entreprenørskapskoordinator Henrik Foss

415 10 313 hfoss@tryggheim.no

Lærar Martin Egil Fuglestad

mfuglestad@tryggheim.no

Studieleiar II Kjetil Fylling

51 79 80 50 915 85 737 kfylling@tryggheim.no

Administrasjonsleiar Kjetil Halvorsen

51 79 80 60 474 53 729 khalvorsen@tryggheim.no

Lærar og entreprenørskapskoordinator Knut Handeland

992 77 409 khandeland@tryggheim.no

Lærar Torleiv M. Haus

413 14 867 thaus@tryggheim.no

Lærar Martha Odeh Helgøy

modeh@tryggheim.no

Informasjonsleiar, lærar og AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Lærar og innsamlingskoordinator Mari Ask Helland

mhelland@tryggheim.no

Lærar og IKT-ansvarlig Nils-Vidar Henriksen

51 79 80 05 481 06 046 nhenriksen@tryggheim.no

Rådgjevar og lærar Kjartan Håland

51 79 80 15 477 90 519 khaland@tryggheim.no

Lærar Bente Siqveland Kalheim

907 98 175 bkalheim@tryggheim.no

Undervisningsleiar og fungerande rektor Geir Magne Karlsen

51 79 80 40 404 14 292 gkarlsen@tryggheim.no

Lærar Henrik Kjellingland

468 65 836 hkjellingland@tryggheim.no

Lærar Kristian Rød Klausen

480 22 876 krklausen@tryggheim.no

Lærar Elisabeth Krogedal

ekrogedal@tryggheim.no

Lærar Yngve Litleskare Leine

yleine@tryggheim.no

Studieverkstadleiar og lærar Solfrid Skjørestad Muren

911 67 760 smuren1@tryggheim.no

Lærar og bibliotekar Kjell Aage Nielsen

51 79 80 49 958 49 874 knielsen@tryggheim.no

Lærar Gunhild Haugstad Obrestad

416 35 489 gobrestad@tryggheim.no

Lærar Kirsten Marie Kvia Oma

koma@tryggheim.no

Lærar Steinar Osaland

481 22 320 sosaland@tryggheim.no

Lærar Ida Maria Ous

993 24 013 ious@tryggheim.no

Lærar Henrik Siqveland

hsiqveland@tryggheim.no

Lærar Sigrid Meling Smedsgård

ssmedsgard@tryggheim.no

Lærar Sondre Frøyland Svenseid

ssvenseid@tryggheim.no

Lærar Lise Ødegaard Særheim

906 97 056 lserheim@tryggheim.no

Rådgjevar, sosiallærar og lærar Anne Kristine Tengesdal

51 79 80 31 952 19 730 atengesdal@tryggheim.no

Lærar Hilde Kristine Tepstad

htepstad@tryggheim.no

Lærar Geir Tjeltveit

918 94 510 gtjeltveit@tryggheim.no

Lærar Bjørg Topnes

915 29 420 btopnes@tryggheim.no

Lærar Harald Vaage

913 92 094 hvaage@tryggheim.no

Lærar Randi Kristin Øgreid-Rondestveit

986 24 013 rrondestveit@tryggheim.no

Lærar Anne-Berit Gomo Aanestad

aaanestad@tryggheim.no

Ungdomsleiar og lærar Lars Aarseth

480 78 960 laarseth@tryggheim.no

Bygg- og anleggsteknikk

Avdelingsleiar og lærar Bjarte Gudmestad

475 01 610 bgudmestad@tryggheim.no

Lærar Ruben Hauge

rhauge@tryggheim.no

Lærar Torbjørn Honnemyr

479 56 501 thonnemyr@tryggheim.no

Lærar Magnus Skretting

mskretting@tryggheim.no

Lærar Lars Tjelta

ltjelta@tryggheim.no

Lærar Kenneth Undheim

kundheim@tryggheim.no

Lærar Endre Urstad

eurstad@tryggheim.no

Elektro og datateknologi

Avdelingsleiar og lærar Christian Knoph

51 79 80 85 cknoph@tryggheim.no

Lærar Siv Klakegg Egeland

51 79 80 80 475 10 129 segeland@tryggheim.no

Lærar (permisjon) Arild Fosse

916 39 065 afosse@tryggheim.no

Informasjonsleiar, lærar og AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Lærar Jørgen Jacobsen

jjacobsen@tryggheim.no

Lærar Ole Harald Nygård

51 79 80 83 onygaard@tryggheim.no

Lærar Lars Arild Reilstad

51 79 80 80 911 02 146 lreilstad@tryggheim.no

Helse- og oppvekstfag

Avdelingsleiar Sigve Reilstad

51 79 80 34 sreilstad@tryggheim.no

Lærar Aud Jorunn Espeland

974 77 224 aespeland@tryggheim.no

Lærar Brit Kristin O Frantzen

906 51 711 bfrantzen@tryggheim.no

Lærar Brith-Jorunn Hovda

906 26 255 bhovda@tryggheim.no

Lærar Helen Hovda

909 33 060 hhovda@tryggheim.no

Lærar Tor Arne Laland

412 34 054 tlaland@tryggheim.no

Lærar Aud Oddrun Lende

475 01 294 alende@tryggheim.no

Lærar Karine Norbye

knorbye@tryggheim.no

Lærar Møyfrid Nordstrand

930 18 576 mnordstrand@tryggheim.no

Lærar Steinar Osaland

481 22 320 sosaland@tryggheim.no

Lærar Ingrid Reilstad

454 24 086 ireilstad@tryggheim.no

Lærar Tove Elin Strand

476 08 571 tstrand@tryggheim.no

Lærar Linn Sæla Taksdal

913 89 679 ltaksdal@tryggheim.no

Lærar Anne Moi Vigdel

911 26 199 avigdel@tryggheim.no

Tilrettelagt avdeling

Avdelingsleder spes.ped. Åse Bente Høivik Nielsen

994 90 858 anielsen@tryggheim.no

Spesialpedagog Silje H Undheim

sundheim@tryggheim.no

Lærar Randi Skjørestad

900 46 936 rskjorestad@tryggheim.no

Miljøterapeut Anette Mesel Bøe

amesel@tryggheim.no

Lærar Marta Ekroll

mekroll@tryggheim.no

Miljøterapeut Randa Odeh Granberg

rgranberg@tryggheim.no

Fagarbeidar Kari Skår Handeland

402 95 615 kshandeland@tryggheim.no

Internat

Internatleiar Benedikte Pollestad

488 65 381 bpollestad@tryggheim.no

Internatleiar (permisjon) Vigdis Øyen

906 05 962 voyen@tryggheim.no

Assisterande internatleiar Kari Skår Handeland

402 95 615 kshandeland@tryggheim.no

Ungdomsleiar og lærar Lars Aarseth

480 78 960 laarseth@tryggheim.no

Miljøarbeidar Mari Michaelsen

Miljøarbeidar Ingrid Indrebø

Miljøarbeidar Fanuel Yrgaw

Drift

Driftsleiar Per Ivar Wold

51 79 80 10 465 08 552 pwold@tryggheim.no

Vaktmeister Sigve Olseth

915 39 212 solseth@tryggheim.no

Vaktmeister Åsmund Susort

951 81 163 asusort@tryggheim.no

Vaktmeister Gunnar Ånestad

976 51 608 ganestad@tryggheim.no

Vaktmeister Henrik Haaverstad

IKT/AV

IKT-driftsleiar Ole Chr Wold Haavik

51 79 80 05 ikt@tryggheim.no

Lærar og IKT-ansvarlig Nils-Vidar Henriksen

51 79 80 05 481 06 046 nhenriksen@tryggheim.no

IKT-lærling Erlend Almelid Tvilde

Informasjonsleiar, lærar og AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Kjøkken

Kjøkkenleiar Anne Hovland

51 79 80 19 ahovland@tryggheim.no

Assisterande kjøkkenleiar Anne Kari Steinbru

Kokk Dennis Columbus

Hjelpekokk Arnhild Trefjord

Hjelpekokk og kjøkkenassistent Kristin Berge Dahlstrøm

Kantineleiar Aina Narvestad

Kjøkkenassistent Monika Nowak

Kjøkkenassistent Mimi Tesfai Ghebreamlakh

Kjøkkenassistent Aino Gunnarsen

Kjøkkenassistent Saba Araya Habte

Kjøkkenassistent Jorunn Harbo

Kjøkkenassistent Rita Gunn Natås

Kjøkkenassistent Ivana Tatic

Kokkeassistent Ellen Ånestad

Reinhald

Reinhaldsleiar Raquel Marin Johannessen

51 79 80 17 979 84 808 rjohannessen@tryggheim.no

Vaskeri Paula L. Våland

Reinhaldsassistent Larry Gunazon

Reinhaldsassistent Gleen Rimestad

Reinhaldsassistent Sabina Sundvor

Reinhaldsassistent Marty Tabing

Reinhaldsassistent Jennifer Torland

Reinhaldsassistent Rosemarie Aarsland