Tilsette

Administrasjon

Skulesekretær Hege Engedal

51 79 80 00 988 99 141 hengedal@tryggheim.no

Studieleiar I Anne Lise H. Flatebø

51 79 80 65 932 55 076 aflatebo@tryggheim.no

Studieleiar II Kjetil Fylling

51 79 80 50 91585737 kfylling@tryggheim.no

Administrasjonsleiar Kjetil Halvorsen

51 79 80 60 474 53 729 khalvorsen@tryggheim.no

Undervisningsleiar Geir Magne Karlsen

51 79 80 40 404 14 292 gkarlsen@tryggheim.no

Avdelingsleder spes.ped. Åse Bente Høyvik Nielsen

994 90 858 anielsen@tryggheim.no

Økonomileiar Eivind Svensen

51 79 80 24 905 88 461 regnskap@tryggheim.no

Rådgjevarar

Rådgjevar, lærar Kjartan Håland

51 79 80 15 906 52 360 khaland@tryggheim.no

Rådgjevar, sosiallærar, lærar Anne Kristine Tengesdal

51 79 80 31 952 19 730 atengesdal@tryggheim.no

Fellesfag

Lærar Vegard Ask

926 49 080 vask@tryggheim.no

Lærar Bjørghild Serina Baksaas

992 75 532 bbjuland@tryggheim.no

Lærar Kristian Birkeland

958 14 396 kbirkeland@tryggheim.no

Lærar Erik Espedal Boge

951 51 673 eboge@tryggheim.no

Lærer Sofie Braut

986 55 128 sbraut@tryggheim.no

Lærar Asle Bruno

913 14 888 abruno@tryggheim.no

Lærar Berit Bryne

482 02 921 bbryne@tryggheim.no

Lærar Bjørn Anders Bøe

992 56 858 baboe@tryggheim.no

Lærar Elisabeth Steinsland Columbus

403 27 174 esteinsland@tryggheim.no

Lærar Svein Bertil Dybesland

416 11 071 sdybesland@tryggheim.no

Lærar Olaf Engestøl

oengestol@tryggheim.no

Lærar Veronica Engestøl

vengestol@tryggheim.no

Lærar Hildegunn Espeland

909 92 993 hespeland@tryggheim.no

Studieleiar I Anne Lise H. Flatebø

51 79 80 65 932 55 076 aflatebo@tryggheim.no

Lærar/Bibliotekar Anne Fløysvik

917 86 480 afloysvik@tryggheim.no

Lærar Henrik Foss

415 10 313 hfoss@tryggheim.no

Studieleiar II Kjetil Fylling

51 79 80 50 915 85 737 kfylling@tryggheim.no

Administrasjonsleiar Kjetil Halvorsen

51 79 80 60 474 53 729 khalvorsen@tryggheim.no

Lærar Knut Handeland

992 77 409 khandeland@tryggheim.no

Lærar Torleiv M. Haus

413 14 867 thaus@tryggheim.no

Informasjonsleiar/ Lærar/AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Lærar/IKT-ansvarlig Nils-Vidar Henriksen

51 79 80 05 481 06 046 nhenriksen@tryggheim.no

Rådgjevar, lærar Kjartan Håland

51 79 80 15 906 52 360 khaland@tryggheim.no

Lærar Bente Siqveland Kalheim

907 98 175 bkalheim@tryggheim.no

Undervisningsleiar Geir Magne Karlsen

51 79 80 40 404 14 292 gkarlsen@tryggheim.no

Lærar Henrik Kjellingland

468 65 836 hkjellingland@tryggheim.no

Lærar Kristian Rød Klausen

480 22 876 krklausen@tryggheim.no

Lærar Elisabeth Krogedal

ekrogedal@tryggheim.no

Lærar Martin Lindhjem

958 92 972 mlindhjem@tryggheim.no

Studieverkstedleiar, lærar Solfrid Skjørestad Muren

911 67 760 smuren1@tryggheim.no

Lærar/ Avd.leiar kristendom/religion, engelsk, kroppsøving Ole Johnny Møyholm

51 79 80 04 954 87 784 omoyholm@tryggheim.no

Lærar/Bibliotekar Kjell Aage Nielsen

51 79 80 49 958 49 874 knielsen@tryggheim.no

Lærar Gunhild Haugstad Obrestad

416 35 489 gobrestad@tryggheim.no

Lærar Martha Odeh

modeh@tryggheim.no

Lærar Kirsten Marie Kvia Oma

koma@tryggheim.no

Lærar Steinar Osaland

481 22 320 sosaland@tryggheim.no

Lærar Ida Maria Ous

993 24 013 ious@tryggheim.no

Lærar Kristin Samdal

ksamdal@tryggheim.no

Lærar Hildegunn Strandberg

971 12 670 hstrandberg@tryggheim.no

Lærar Lise Ødegaard Særheim

906 97 056 lserheim@tryggheim.no

Rådgjevar, sosiallærar, lærar Anne Kristine Tengesdal

51 79 80 31 952 19 730 atengesdal@tryggheim.no

Lærar Geir Tjeltveit

918 94 510 gtjeltveit@tryggheim.no

Lærar Bjørg Topnes

915 29 420 btopnes@tryggheim.no

Lærar Harald Vaage

913 92 094 hvaage@tryggheim.no

Lærar Randi Kristin Øgreid-Rondestveit

986 24 013 rrondestveit@tryggheim.no

Lærar Anne-Berit Gomo Aanestad

aaanestad@tryggheim.no

Ungdomsleiar, lærar Lars Rugland Aarseth

480 78 960 laarseth@tryggheim.no

Bygg- og anleggsteknikk

Seksjonsleiar/Lærar Bjarte Gudmestad

475 01 610 bgudmestad@tryggheim.no

Lærar Endre Urstad

eurstad@tryggheim.no

Lærar Harald Jørgensen Dyrøy

958 23 365 hdyroy@tryggheim.no

Lærar Torbjørn Honnemyr

479 56 501 thonnemyr@tryggheim.no

Lærar Werner Larsen

415 32 202 wlarsen@tryggheim.no

Elektro og datateknologi

Seksjonsleiar/Lærar Christian Knoph

51 79 80 85 cknoph@tryggheim.no

Lærar Siv Klakegg Egeland

51 79 80 80 475 10 129 segeland@tryggheim.no

Lærar Arild Fosse

916 39 065 afosse@tryggheim.no

Studieleiar II Kjetil Fylling

51 79 80 50 91585737 kfylling@tryggheim.no

Informasjonsleiar/ Lærar/AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Lærar Ole Harald Nygård

51 79 80 83 onygaard@tryggheim.no

Lærar Lars Arild Reilstad

51 79 80 80 911 02 146 lreilstad@tryggheim.no

Helse- og oppvekstfag

Avdelingsleiar HO Sigve Reilstad

51 79 80 34 sreilstad@tryggheim.no

Lærar Aud Jorunn Espeland

974 77 224 aespeland@tryggheim.no

Lærar Brit Kristin O Frantzen

906 51 711 bfrantzen@tryggheim.no

Lærar Brith-Jorunn Hovda

906 26 255 bhovda@tryggheim.no

Lærar Helen Hovda

909 33 060 hhovda@tryggheim.no

Lærar Tor Arne Laland

412 34 054 tlaland@tryggheim.no

Lærar Aud Oddrun Lende

475 01 294 alende@tryggheim.no

Lærar Møyfrid Elin Nordstrand

930 18 576 mnordstrand@tryggheim.no

Lærar Steinar Osaland

481 22 320 sosaland@tryggheim.no

Lærar Ingrid Reilstad

454 24 086 ireilstad@tryggheim.no

Lærar Tove Elin Strand

476 08 571 tstrand@tryggheim.no

Lærar Linn Sæla Taksdal

913 89 679 ltaksdal@tryggheim.no

Lærar Anne Moi Vigdel

911 26 199 avigdel@tryggheim.no

Tilrettelagt avdeling

Avdelingsleder spes.ped. Åse Bente Høyvik Nielsen

994 90 858 anielsen@tryggheim.no

Spesialpedagog, lærar Silje H Undheim

sundheim@tryggheim.no

Miljøterapeut Anette Mesel Bøe

amesel@tryggheim.no

Miljøterapeut Randi Skjørestad

rskjorestad@tryggheim.no

Elevassistent Gunhild Tyra Apeland

gapeland@tryggheim.no

Elevassistent Kari Skår Handeland

402 95 615 kshandeland@tryggheim.no

Internat

Internatleiar Vigdis Øyen

906 05 962 voyen@tryggheim.no

Internat Anna Mathilde Dyrøy

958 34 208 adyroy@tryggheim.no

Ungdomsleiar, lærar Lars Rugland Aarseth

480 78 960 laarseth@tryggheim.no

Miljøarbeidar Rajeni Jabessa Wodajo

Miljøarbeidar Stein Erik Hauge

Miljøarbeidar Thomas Tonheim

Drift

Driftsleiar Per Ivar Wold

51 79 80 10 465 08 552 pwold@tryggheim.no

Vaktmeister Sigve Olseth

915 39 212 solseth@tryggheim.no

Vaktmeister Magne Stråbø

975 40 539 mstrabo@tryggheim.no

Vaktmeister Åsmund Susort

951 81 163 asusort@tryggheim.no

Vaktmeister Gunnar Ånestad

976 51 608 ganestad@tryggheim.no

IKT/AV

IKT-driftleder Ole Chr Wold Haavik

51 79 80 05 ikt@tryggheim.no

Lærar/IKT-ansvarlig Nils-Vidar Henriksen

51 79 80 05 481 06 046 nhenriksen@tryggheim.no

IKT-Lærling Sander Berentsen

Informasjonsleiar/ Lærar/AV-ansvarleg Tårn Helge Helgøy

975 89 515 thelgoy@tryggheim.no

Kjøkken

Kjøkkenleiar Aud Nymark Arroyo

51 79 80 19 476 36 887 aarroyo@tryggheim.no

Assisterende kjøkkenleiar Anne Kari Steinbru

Kokk Lillian Sirevåg

Hjelpekokk Arnhild Trefjord

Hjelpekokk, kjøkkenassistent Kristin Berge Dahlstrøm

Kantineledar Aina Narvestad

Kjøkkenassistent Mimi Tesfai Ghebreamlakh

Kjøkkenassistent Aino Gunnarsen

Kjøkkenassistent Saba Araya Habte

Kjøkkenassistent Jorunn Harbo

Kjøkkenassistent Rita Gunn Natås

Kjøkkenassistent Edoshe Oljira Taa

Kjøkkenassistent Ivana Tatic

Hjelpekokk, kjøkkenassistent Ellen Ånestad

Reinhald

Reinhaldsleiar Raquel Marin Johannessen

51 79 80 17 979 84 808 rjohannessen@tryggheim.no

Vaskeri Paula L. Våland

Reinhaldsassistent Jennifer Fabol

Reinhaldsassistent Roma Heien

Reinhaldsassistent Gleen Rimestad

Reinhaldsassistent Samrayjam Sundvor

Reinhaldsassistent Marty Tabing

Reinhaldsassistent Rosemarie Aarsland